بروزرسان وردپرس

تنها مرجع اتوآپدیت محصولات وردپرسی در ایران

قوانین فروش و خرید در مارکت

قبل از استفاده از خدمات این سایت، شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید. بروزرسان وردپرس خدمات خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و ممکن است که هر چند وقت یکبار قوانین مذکور در این توافقنامه از جانب ما – بدون اینکه به شما اطلاع داده شود – تغییر یابد. این توافقنامه در بر گیرنده تمامی توافقات و مقررات میان فروشنده و بروزرسان وردپرس می باشد. با استفاده از خدمات ما ، شما موافقت خود را با مفاد این توافقنامه به ما اعلام می دارید.


قوانین خرید در مارکت بروزرسان وردپرس

  1. کلیه محصولاتی که در مارکت وجود دارند فاقد پشتیبانی اختصاصی می باشند،  در صورتیکه نیاز به پشتیبانی دارید می توانید محصول را مستقیما از نویسنده اصلی تهیه فرمایید.
    لازم بذکر است بخشی با عنوان پرسش و پاسخ در سایت تعبیه شده است که توسط داوطلبان (کاربران ) پاسخ داده می شود ، در صورتیکه نیاز به کمک داشتید می توانید در این بخش سوال خود را مطرح نمایید.
  2. تمامی محصولات موجود در مارکت اورجینال بوده و بروزرسان وردپرس هیچگونه مسئولیتی در قبال عملکرد محصولات ندارد.
  3. محصولات عرضه شده در مارکت فاقد لایسنس نویسنده می باشند.
    شما بعد از خرید لایسنس ما را دریافت کرده و بعد از آن هر زمان که بروزرسانی ای برای محصول عرضه شود می توانید از مدیریت وردپرس خود در بخش بروزرسانی ها از آن مطلع شده و بروزرسانی را به صورت خودکار دریافت نمایید.
  4. با توجه به اینکه محصولات به صورت اورجینال عرضه می گردند و ما هیچ دخل و تصرفی در آن ها نداریم ، ممکن است برخی از افزونه ها فاقد زبان فارسی و استایل راست چین باشد.
  5. به ازای خرید هر محصول یک لایسنس به خریدار داده می شود است که مجاز است تنها بر روی یک دامین از آن استفاده نماید.
  6. خرید از مارکت بروزرسان وردپرس به منزله توافق تمامی شرایط و قوانین ما خواهد بود.
بروزرسان وردپرس

ورود به بروزرسان وردپرس